Nauji gimnazijų čempionai

2019-06-22

Gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėse nugalėtojais tapo savo vietas šį sezoną pagerinę Panevėžio, Akademijos ir Kvėdarnos moksleiviai.

Finišavus Lietuvos mokyklų žaidynių sezonui į bendrąją kompleksinę įskaitą didžiųjų miestų grupėje įskaičiuoti geriausiai pasirodžiusių 20 komandų taškai, II grupėje – 18 komandų, III grupėje – 16 komandų.

Ketvirtus metus iš eilės didžiųjų miestų grupėje dėl čempionų titulo vyksta Panevėžio 5-osios ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnazistų kova. Šiauliečiai laimėjo pernai, o panevėžiečiai – prieš dvejus ir trejus metus. Šį kartą Panevėžio gimnazistai surinko ženkliai daugiau už varžovus. Trečią vietą antrus metus iš eilės užėmė Kauno LSMU gimnazija.

II grupėje prizininkų trejetas taip pat nepasikeitė lyginant su pernai, bet Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija šį kartą aplenkė praėjusių metų čempionus iš Šalčininkų. Antrą sezoną iš eilės Viekšnių gimnazistai džiaugiasi trečia vieta.

III grupėje lygių nebuvo Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazistams. Jie aplenkė praėjusių metų čempionus Biržų „Saulės“ ir vicečempionus Varėnų „Ąžuolo“ gimnazijų komandas.