Radviliškio ir Gargždų keturkovės laimėjimas

2019-05-25

Keturkovės varžybose antrus metus iš eilės laimėjo Radviliškio merginos, o naujais vaikinų čempionais tapo Gargždų vaikinai.

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės (2005 m. gimimo ir jaunesnių) varžyboms šį sezoną registravosi 290 mokyklų atskirai merginų ir vaikinų grupėse. Į finalines varžybas Alytuje pateko po 10 geriausių komandų.

Alytaus sporto centro stadione moksleiviai varžėsi 60 metrų bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo, 800 metrų bėgimo (vaikinams) ir 500 metrų bėgimo (merginoms) rungtyse.

Merginų gretose Radviliškio Vinco Kudirkos ir Klaipėdos Gedminų progimnazijos antrus metus iš eilės užėmė pirmąją ir antrąją vietas. Klaipėdietės keturkovės varžybose tarp prizininkių pateko ketvirtą mokyklų žaidynių sezoną iš eilės. Trečiąją vietą užėmė finalinių varžybų debiutantės iš Daugėlių pagrindinės mokyklos.

Radviliškietė Justina Burbaitė surinko daugiausiai taškų asmeninėje įskaitoje. Ji pademonstravo fizinę jėgą ir geriausiai numetė kamuoliuką bei ištvermę 500 metrų bėgimo rungtyne, kur liko antra.

Vaikinų varžybose Gargždų „Minijos“ progimnazijos moksleiviai pirmą kartą prasibrovė į finalus ir iš karto tapo nugalėtojais. Pirmą kartą mokyklų žaidynėse šioje rungtyne tarp vaikinų prizininkais tapo Druskininkų ir Josvainių atstovai.

Širvintiškis Danielius Kojis buvo greičiausias tarp 800 metrų bėgikų, tarp lyderių kamuoliuko metimo bei šuolio į tolį rungtyse. Tai jam atnešė pirmąją vietą asmeninėje įskaitoje.