Kvadrato medalių gausa - į Rokiškio rajoną

2019-03-06

Lietuvos mokyklų žaidynėse finišavo masiškiausios sporto šakos – kvadrato – varžybų sezonas.

Tūkstančiai moksleivių iš šimtų moksleivių visuose šalies kampeliuose nuo spalio iki kovo varžėsi aštuoni prieš aštuonis. Komandos pirmiausia turėjo įveikti varžovus savivaldybėse, vėliau zoninės ir tarpzoninėse varžybose, o finaliniuose turnyruose šešiose kategorijose žaidė po 4 mokyklų ekipas.

Sėkmingiausiai pasirodė Rokiškio rajono kvadrato komandos. Jos dalyvavo penkiose iš šešių finalinių turnyrų ir visuose pateko ant prizininkų pakylos. Senamiesčio progimnazija tapo nugalėtoja tarp merginų ir prizininke tarp pradinių klasių, o Juodupės gimnazija laimėjo kaimo vietovių pradinių klasių varžybas ir antras vietas tarp kaimo vietovių vaikinų bei merginų.

Du titulus iškovojo Domeikavos gimnazija, kuri buvo stipriausia kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų varžybose. Prizinėmis vietomis, be jau paminėtų mokyklų, dukart džiaugėsi Širvintų Mažeikių, Griškabūdžio, Josvainių atstovai.