Pamiršau slaptažodį

LMŽ TV: žiemos pramogos ir finalai Druskininkuose

2019-02-07

Devynioliktoji "Lietuvos mokyklų žaidynių" TV laida bus išskirtinė ir kitokia nei įprastai. Visa laida nufilmuota Druskininkuose, kur per tris dienas netrūko įvykių, medalių, smagių ir įdomių dalykų, o laidos vedėjas pats atsidūrė kalbinamojo vaidmenyje.

LMŽ TV svečiavosi Druskininkuose - ten vyko LTeam olimpinis žiemos festivalis ir kelios Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybos.

Festivalyje pasikalbėti sutiko Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, o Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė papasakojo apie tai, ką jai davė sportas.

"Olimpinės kartos" komunikacijos mokymų dalyviai tapo laidos vedėjais ir kalbino patį Mindaugą Ponomariovą, taip pat olimpiečius Ričardą Nekriošių, Saulių Ritterį ir Ievą Serapinaitę.

Laidoje taip pat išvysite įspūdžius iš Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 kaimo vietovių mokyklų ir šachmatų finalinių varžybų bei kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglentėmis dalyvių emocijas.