Pirmieji nugalėtojai – Skaudvilės gimnazistai

2020-01-11

„Vaikai ir pasibaigus varžyboms negalėjo patikėti tuo, kas ką tik įvyko“, – sakė Tauragės raj. Skaudvilės gimnazijos fizinio ugdymo pedagogas Jonas Šiurys. Jo treniruojami moksleiviai tapo pirmaisiais Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais šį sezoną.

Penktadienį Kuršėnose paaiškėjo pirmieji Lietuvos mokyklų žaidynių prizininkai. Čia vyko bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos, kur komandinėje įskaitoje aukso medalius iškovojo Tauragės raj. Skaudvilės gimnazijos moksleiviai.

Prieš trejus metus jie buvo treti, vėliau dvejus metus džiaugėsi sidabru, o galiausiai į Skaudvilę parvežė auksą.

„Daug metų link to ėjome, siekėme ir galiausiai pasiekėme. Labai džiaugiuosi mokinių darbu treniruočių metu, užsispyrimu ir noru. Tai ir buvo pergalės pagrindas“, - sakė komandos treneris J. Šiurys.

Antrąją vietą užėmė prieš tai šešis kartus iš eilės nugalėtojais buvę Kauno raj. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazistai. Trečiąją – Mažeikių raj. Židikų Marijos Pečkauskaitė gimnazija.

„Stebėdavome Ugnės Karvelis moksleivių pergales, o aš vis sakydavau savo mokiniams, kad jei įdėsime darbo – vieną dieną ir mums pavyks. Tačiau vis kažkur nepasisekdavo. Šiemet tas noras buvo begalinis, vienas kitą labai palaikėme, kad tik kuo geresnis rezultatas būtų“, – kalbėjo treneris.

Komandinės įskaitos rezultatai:

Tauragės raj. Skaudvilės gimnazija

Kauno raj. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

Mažeikių raj. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija

Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Ignalinos gimnazija

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

Kelmės raj. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinsko gimnazija

Klaipėdos raj. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija

Šiaulių raj. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

Plungės raj. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Biržų raj. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija