Rankinyje - dvigubas Alytaus triumfas

2019-04-16

Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio varžybose – nauji nugalėtojai. Merginų ir vaikinų grupėse laimėjo šeimininkų Alytaus komandos, dvi prizines vietas iškovojo Pasvalio atstovai.

Rankinio varžyboms šį sezoną registravosi 46 (vaikinų) ir 33 (merginų) mokyklų komandos. Į finalines varžybas Alytuje pateko po 4 geriausias komandas. Burtų keliu jos buvo paskirstytos į pusfinalių poras.

Vaikinų pusfinalyje Alytaus Putinų gimnazija 36:32 pranoko Pasvalio atstovus, o Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija 27:17 įveikė Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnaziją. Finale alytiškiai 31:19 nugalėjo Varėnos komandą. Kovoje dėl trečios vietos Pasvalio atstovai 45:17 pranoko kauniečius.

Merginų varžybose Garliavos J. Lukšos gimnazija pusfinalyje 36:18 pranoko Jurbarko A.Giedraičio gimnaziją, o Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazija 26:21 įveikė Pasvalio Svalios progimnazistes. Finale po atkaklios kovos alytiškės 39:33 laimėjo prieš garliavietes ir nutraukė jų dominavimą – pastaruosius du sezonus būtent Garliavos komandos laimėdavo rankinio varžybas. Kovoje dėl 3 vietos Pasvalio komanda 28:23 įveikė Jurbarko merginas.