Pamiršau slaptažodį

Šaškių varžybose čempionai nesikeičia

2019-04-15

Šaškių varžybose Marijampolės atstovai šį sezoną pasiekė „dublį“. Po J. Totoraičio progimnazijos sėkmės tarp pradinukų, vyresniųjų klasių varžybas laimėjo Rygiškių Jono gimnazija, kuri mokyklų žaidynėse stipriausia tapo ketvirtus metus iš eilės.

Šaškių varžyboms šį sezoną užsiregistravo 250 mokyklų. Į finalines varžybas Marijampolėje pateko 23 komandos, kurios per 9 ratus varžėsi tarpusavyje.

Varžybų šeimininkai užtikrintai laimėjo visas komandines dvikovas ir 67 iš 72 individualių susitikimų. Ketvirtus metus iš eilės nugalėtojais tapo po 17 taškų surinkę Rytis Domarkas, Lukas Jankeliūnas ir Paulina Miliauskaitė, pirmą kartą nugalėtojų vardu džiaugėsi 16 taškų pelnęs Audrius Domarkas.

Pagrindiniais marijampoliečių varžovais įprastai būdavo Šiaulių atstovai, tačiau šiemet jų finalinėse varžybose nebuvo ir tuo pasinaudojo Telšių Atžalyno progimnazija, kuri iš trečios vietos palypėjo į antrąją.

Pirmą kartą trečią poziciją savo mokyklai iškovojo Vilniaus Krikščionių gimnazija. Šią komandą į priekį vedė Žanas Ernestas Aleksandravičius, kuris individualioje įskaitoje surinko 17 taškų – tiek pat kiek ir trys nugalėtojų iš Marijampolės žaidėjai.