Raseinių ir Biržų šauliai vėl geriausi

2019-04-16

Sportinio šaudymo varžybose trečius metus iš eilės nugalėjo Raseinių ir Biržų komandos.

Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo varžyboms šį sezoną registravosi 77 (šautuvu) ir 51 (pistoletu) mokyklos. Į finalinio ketverto kovas Kauno sporto mokykloje „Gaja“ atskirose rungtyse pateko po 4 komandas, kurias sudarė po 6 moksleivius.

Šaudymo pistoletu rungtyje žaidynėse ketvirtus metus iš eilės lygių neturėjo Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija. Jos atstovai Klaudija Ačaitė ir Aidas Beržėnas su 355 taškais pademonstravo geriausius individualius rezultatus tarp visų finalininkų.

Kaip ir pernai, antrąją vietą užėmė Biržų Saulės gimnazija, o prizininkais tapo Alytaus atstovai. Praėjusį sezoną bronzą laimėjusią Putinų gimnaziją šiemet pakeitė Jotvingių gimnazija.

Šaudymo šautuvu rungtyje nuo 2017-ųjų titulas keliauja į Biržus. Aušros pagrindinės mokyklos pradėtą seriją pernai ir šiemet pratęsė Saulės gimnazija. Neprilygstama nugalėtojų gretose šį kartą buvo 377 tašką pelniusi Laura Viederytė.

Trečius metus iš eilės sidabras atiteko 2016-ųjų čempionams iš Raudondvario gimnazijos, o pirmą kartą bronza džiaugėsi Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija.

Abejose rungtyse ketvirta liko Zujūnų gimnazija, kuri demonstruoja stabilumą ir dvi komandas finaliniame ketverte turi trečius metus iš eilės.