Smiginio taikliausi - iš Elektrėnų ir Priekulės

2019-03-19

Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybose nugalėjo Priekulės merginos ir titulą apgynusi Elektrėnų vaikinų komanda.

Šį sezoną smiginio varžyboms užsiregistravo daugiau nei 230 mokyklų. Finalinėse varžybose Žiežmariuose dalyvavo 31 vaikinų ir 30 merginų komandos. Finalo pirmajame etape jos rungtyniavo grupėse, o 16 geriausiųjų pateko į atkrintamąsias varžybas.

Merginų tarpe puikiai pasirodė 2017 metų prizininkė Priekulės I. Simonaitytės gimnazija, kuri iki pirmosios vietos nužygiavo laimėjusi 14 susitikimų ir nepralaimėjusi nė karto per visus finalinių varžybų etapus.

Antrą vietą užėmė Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija, kuri pusfinalyje pranoko praėjusių metų vicečempiones iš Viekšnių gimnazijos. Jos liko trečios, o ketvirtą vietą užėmė Jonavos J. Ralio gimnazija. Pastaroji iki pusfinalio skynė tik pergales, bet ten triskart nusileido būsimoms nugalėtojoms.

Vaikinų gretose antrus metus iš eilės nugalėtojų titulą iškovojo Elektrėnų Versmės gimnazija. Jų žygis buvo užtikrintas – jie taip pat laimėjo visus 14 susitikimų.

Antroje vietoje liko Kužių gimnazija, kuri kovoje dėl vietos finale po ilgos kovos 3:2 palaužė Panevėžio 5-ąją gimnaziją. Nuolat tarp prizininkų patenkanti Žiežmarių gimnazija šiemet liko ketvirta.