Raguvos ir Akademijos turizmo pergalės

2019-05-21

Turizmo varžybose Raguvos gimnazija iškovojo dvi prizines vietas, o merginų nugalėtojų vardai sugrįžo į Akademiją.

Lietuvos mokyklų žaidynėse turizmo sporto rungtyje savo jėgas išbandyti registravosi po daugiau nei 50 komandų. Į finalines varžybas Varnikuose (Trakų r.) pateko po 13 vaikinų ir merginų komandų.

Merginų grupėje po dvejų metų pertraukos nugalėtojais tapo Akademijos gimnazijos moksleivės. Jos buvo 80 sekundžių greitesnės už praėjusių metų čempiones iš Raguvos, kurie šiemet tenkinosi antrąją vieta. Pernai ketvirtos likę Gabijos gimnazijos moksleivės pakilo laipteliu aukščiau ir užėmė trečią poziciją.

Vaikinų gretose Raguvos atstovai buvo geriausi – jie minute nurungė kaimynus į Panevėžio. Antrus metus iš eilės trečią vietą pasiekė Kyviškių komanda, kuriai iki antrosios pritrūko keliolikos sekundžių.