Pamiršau slaptažodį

Kauniečiams futbole nebuvo lygių

2019-03-12

Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų futbolo varžybose antrus metus iš eilės lygių neturėjo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda.

Vaikinų futbolo varžyboms 5x5 šį sezoną užsiregistravo beveik 300 mokyklų. Pagal šį rodiklį žaidynėse masiškesnės buvo tik kvadrato varžybos.

Zoninėse varžybose dalyvavo 52 komandos, tarpzoninėse jų liko 16, o į finalinį ketvertą prasibrovė keturios didžiųjų miestų komandos – praėjusių metų čempionai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, finalininkai Panevėžio Rožyno progimnazija bei Vilniaus Fabijoniškių mokykla ir Klaipėdos Verdenės progimnazija.

Kaip ir pernai, kauniečiai nepaliko intrigos ir buvo ryškiai pajėgesni už varžovus – jie nugalėjo įmušdami net 25 įvarčius (7:1, 9:1 ir 9:2). Finalo ketverte varžovams triskart nusileidusiems panevėžiečiams antrus metus iš eilės teko tenkintis 4 vieta.

Atkakliausia kova virė dėl 2 vietos – Vilniaus ir Klaipėdos komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Geresnis įvarčių santykis nulėmė antrą poziciją uostamiesčio jauniesiems futbolininkams.

Finalinė turnyro rikiuotė:
1. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija
2. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
3. Vilniaus Fabijoniškių mokykla
4. Panevėžio Rožyno progimnazija