Futbolo varžybose - čempionų pergalės

2019-12-17

Lietuvos mokyklų žaidynėse prasidėjo futbolo 5x5 varžybų pirmasis etapas. Kelialapius į tarpzonines varžybas išsidalino bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų ir merginų komandos.

Vaikinų (2006 m. gimimo ir jaunesnių) varžybose į kitą etapą pateko visos trys, praėjusį sezoną triumfavusios komandos. Praėjusių metų čempionai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija nugalėjo Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos ir Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komandas.

Praėjusio sezono vicečempionai Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos vaikinai įveikė Šilutės „Pamario“ pagrindinės mokyklos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivius.

Į antrąjį etapą pateko ir praėjusį sezoną bronzą iškovojusi Vilniaus Fabijoniškių mokykla, įveikusi Elektrėnų savivaldybės Ažuolyno progimnaziją ir Trakų gimnaziją.

Alytaus Šv. Benedikto gimnazija

Merginų (2005 m. gimimo ir jaunesnių) varžybose praėjusio sezono aukso ir sidabro medalių laimėtojos taip pat toliau keliauja tikslo link. Čempionių titulą ginančios Kauno rajono Vilkijos gimnazijos žaidėjos nugalėjo Raseinių Šaltinio progimnazijos komandą.

Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro komanda nugalėjo Prienų „Ąžuolo“ progimnaziją.

Tuo tarpu Utenos Vyturių progimnazijos merginos nugalėjo praėjusio sezono bronzos laimėtojas iš Švenčionėlių progimnazijos ir užsitikrino vietą tarpzoninėse varžybose.