Orientavimosi sporte geriausi kauniečiai

2019-05-27

Lietuvos mokyklų žaidynių orientavimosi sporto varžyboms registravosi šiek tiek daugiau nei 70 mokyklų. Finalinėse varžybose Marijampolėje dalyvavo po 18 merginų ir vaikinų komandų – iš viso apie 190 moksleivių.

Merginų varžybose antrus metus iš eilės nepralenkiamas buvo Kauno Palemono gimnazijos penketas, kuris 2,5 kilometro distanciją įveikė per mažiau nei valandą. Ugnė Skučaitė, Benedikta Deveikytė, Nida Babenskaitė ir Aistė Dementavičiūtė pirmos vietos medalius laimėjo antrą sezoną paeiliui.

Prizininkėmis pirmą kartą tapo Šiaulių Didždvario ir Žemaičių Kalvarijos gimnazijų atstovės. Šiaulietės prieš dvejus metus liko ketvirtos, o kalvarietės 2016 ir 2017 m. užėmė šeštą vietą.

Vaikinų varžybose 3 km distancijoje mažiau nei 59 minučių užteko Kauno „Saulės“ gimnazijai. Tarp prizininkų trečius metus iš eilės žengė Krekenavos (2017 čempionai), ketvirtus metus iš eilės – Vilniaus Valdorfo (2018 čempionai) mokyklų sportininkai.