Pamiršau slaptažodį

Žaidynių starte – čempionų nesėkmė

2019-11-26

 

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės varžybos prasidėjo kvadrato varžybomis.

Pirmoji staigmena užfiksuota vaikinų (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) varžybose. Į kitą etapą nepateko daugkartiniai čempionai Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie zoninėse varžybose užėmė antrąją vietą, o į tarpzonines varžybas pateko Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija.

 Visi rezultatai:

Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

Šakių r. Lukšių Vinco Grybo gimnazija

 Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla

Telšių „Kranto“ progimnazija

Kėdainių r. Josvainių gimnazija

Panevėžio „Vyturio“ progimnazija

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

Anykščių Antano Vienuolio progimnazija

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

Alytaus Dzūkijos mokykla

Kalvarijos gimnazija 

Klaipėdos Sendvario progimnazija

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija

Rokiškio Senamiesčio progimnazija

Visagino „Verdenės“ gimnazija

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija

Pasvalio Svalios progimnazija

Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla

Biržų Atžalyno pagrindinė mokykla

Joniškio Mato Slančiausko progimnazija

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija

Elektrėnų Ąžuolyno progimnazija

Kauno r. Vilkijos gimnazija

Prienų r. „Revuonos“ pagrindinė mokykla

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Birštono gimnazija

Šiaulių Gegužių progimnazija

Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla

Akmenės r. Naujosios Akmenės ‚Saulėtekio“ progimnazija

Radviliškio Vaižganto progimnazija

Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla

Skuodo r. Mosėdžio gimnazija

Kretingos r. Salantų gimnazija 

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija

Utenos Vyturių progimnazija

Varėnos „Ryto“ progimnazija

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija

Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija

Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla

Molėtų progimnazija

Bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių (gimusių 2009 m. gimusių ir jaunesnių) mišrių komandų varžybose Vilniuje nugalėjo aikštės šeimininkai. Į kitą etapą pateko Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos komanda.

„Vaikai viršijo mano lūkesčius, tikri šaunuoliai. Treniravomės kartą per savaitę, tai nėra daug, todėl rezultatai – labai geri. Dabar jau teks po dvi treniruotes per savaitę daryti, tarpzoninėse varžybose bus sunkiau“, - sakė komandos vadovė Aušra Pivorienė.

Antrąją vietą užėmė Trakų pradinė mokykla, trečiąją – Vilniaus raj. Nemenčinės Gedimino gimnazija.

Kiti rezultatai:

Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

Raseinių r. Ariogalos gimnazija

Kelmės r. „Kražantės“ progimnazija

Šakių r. Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla

Vilkaviškio pradinė mokykla

Kazlų Rūdos pradinė mokykla

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija

Utenos Aukštakalnio progimnazijos ‚Žiburio“ skyrius

Molėtų pradinė mokykla

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija

Gargždų „Minijos“ progimnazija

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla

Kėdainių ‚Ryto“ progimnazija

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

Alytaus Panemunės progimnazija

Lazdijų mokykla-darželis ‚Vyturėlis“ 

Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla

Panevėžio „Aušros“ progimnazija

Pasvalio ‚Svalios‘ progimnazija

Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla

Elektrėnų pradinė mokykla

Kauno Milikonių progimnazija

Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla

Naujosios Akmenės ‚Saulėtekio“ progimnazija

Telšių ‚Kranto“ progimnazija

Rokiškio Senamiesčio progimnazija

Zarasų Santarvės pradinė mokykla

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

Visagino Draugystės progimnazija

Širvintų pradinė mokykla

Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla

Jonavos Panerio pradinė mokykla

Šiaulių Centro pradinė mokykla

Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 

Palangos Baltijos pagrindinė mokykla

Plungės Ryto pagrindinė mokykla

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Varėnos „Ryto“ progimnazija

Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla

Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Bendrojo ugdymo mokyklų merginų (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) varžybose į kitą etapą pateko visos keturios stipriausios praėjusių metų komandos - praėjusių metų čempionė Rokiškio Senamiesčio gimnazija, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, Širvintų Atžalyno progimnazija ir Alytaus Panemunės progimnazija.

Visi rezultatai:

Alytaus Panemunės progimnazija

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija

Klaipėdos Gedminų progimnazija

Klaipėdos r. Gargždų ‚Minijos“ progimnazija

Šilutės Pamario pagrindinė mokykla 

Rokiškio Senamiesčio progimnazija

Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija

Visagino Draugystės progimnazija 

Joniškio Saulės pagrindinė mokykla

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla

Pakruojo Žemynos pagrindinė mokykla

Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija

Šakių ‚Varpo“ mokykla

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

Utenos Vyturių progimnazija

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija

Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija

Vilniaus r. Nemenčinės Gedemino gimnazija

Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija

Šiaulių Jovaro progimnazija

Akmenės r. Papilės gimnazija

Kelmės r. Tytuvėnų gimnazija

Radviliškio Vaižganto progimnazija

Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

Raseinių Šaltinio progimnazija

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Elektrėnų Ąžuolyno progimnazija

Kauno r. Domeikavos gimnazija

Jonavos Justino Vareikio progimnazija

Prienų r. Jiezno gimnazija 

Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla

Skuodo r. Ylakių gimnazija

Kretingos Pranciškonų gimnazija 

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla

Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Telšių ‚Kranto“ progimnazija

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija

Kėdainių „Ryto“ progimnazija

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija

Anykščių Antano Vienuolio progimnazija

Širvintų ‚Atžalyno“ progimnazija

Ukmergės Šilo progimnazija

Molėtų progimnazija

Kauno Milikonių progimnazija